Opis Szkolenia

Od 10 lat nasi doświadczeni praktycy: diagności, terapeuci oraz specjaliści niosą pomoc dzieciom i dorosłym z autyzmem oraz z ich rodzinom.

Nasze szkolenia kierujemy do specjalistów, psychologów, pedagogów oraz do wszystkich osób zainteresowanych rozwijaniem własnych kompetencji i zainteresowań. Dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem pragniemy upowszechniać dobrą praktykę terapeutyczną oraz propagować najwyższe światowe standardy diagnostyczne i kliniczne.

Szkolenie, trwa 5 miesięcy, kolejne cykle rozpoczynają się w semestrze jesiennym bądź wiosennym ( we wrześniu lub w lutym) i składa się z:

– 25h wykładów (wykłady będą odbywały się w soboty i niedziele w g. 10:00-16:30) ONLINE  spotkania będą nagrywane i udostępniane na czas 4 miesięcy.

Na zakończenie kursu, każdy z uczestników otrzymuje dyplom poświadczający kwalifikacje  oraz materiały do pracy.

Istnieje możliwość dopłaty 450 zł i realizacji praktyki oraz uczestnictwa w superwizji, aby otrzymać certyfikat uprawniający do samodzielnej organizacji zajęć.

PROGRAM SZKOLENIA

15 .01 -16.04.2023
sobota:
Techniki pracy z grupą TUS
 
niedziela:
Psychopatologia wieku rozwojowego ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń całościowych. Dzieci bez diagnozy a rekomendacja TUS.
 
20.05 – 21.05.2023
sobota:
Kwalifikacje i dobór grupy, kontakt z rodzicem w trakcie trwania TUS, sytuacje trudne – komunikacja z uczestnikiem i opiekunami.
 
niedziela:
Pisanie opinii po TUS, dalsze rekomendacje dla dziecka i rodzica, informacja zwrotna dla rodziców, rola rodzica w poprawie zachowania dziecka, praca z rodzicem.
 
 

Cena

Cena Szkolenia – 850 zł

Cena dla Studentów SWPS – 600 zł

Zgłoszenie

1. Wypełnij formularz u dołu strony jeżeli chcesz rozbić płatność na raty, następnie wpłać zaliczkę na poczet miejsca w grupie.

2. Dokonaj zakupu całego szkolenia korzystając z przycisku „KUP TERAZ”

3. Jeżeli Twoje szkolenie będzie opłacane przez podmiot zewnętrzny, wypełnij formularz uwzględniając te informację i poczekaj na kontakt.

UWAGA ! Gwarancją zapisu na listę jest wpłata całości kwoty lub zaliczki w wysokości 300 zł 

Istnieje możliwość dopłaty 450 zł i realizacji II STOPNIA szkolenia, czyli  praktyki oraz uczestnictwa w superwizji, aby otrzymać certyfikat uprawniający do samodzielnej organizacji zajęć.

Przystań Psychologiczna
Plac Konstytucji 6/74
00-550 Warszawa
nr konta: 42 1870 1045 2078 1061 5341 0001
tytuł: Szkolenie na Trenera TUS 

Lokalizacja

Wykłady  odbywają się online za pomocą platformy MEET’S.  

Przystań Psychologiczna

Adres: CENTRUM
ul. Plac Konstytucji 6/74
00-550 Warszawa

 


    20