Dla edukacji

Razem łatwiej!

Od ponad 15 lat nasi doświadczeni praktycy: diagności, terapeuci oraz specjaliści współpracują z dziećmi i młodzieżą podczas zajęć indywidualnych i grupowych, wzmacniając ich mocne cechy i wspierając ich rozwój.

Nasi specjaliści prowadzą zajęcia dla dzieci i młodzieży w przedszkolach, szkołach podstawowych i ponadpodstawowych o różnorodnej tematyce z zakresu szeroko pojętej psychologii. Wybierz zajęcia warsztatowe dla swojej klasy już dziś!

Szczęśliwe dziecko to nasz cel!

Prowadzone przez naszych specjalistówzajęcia to nie tylko Trening Umiejętności Społecznych, ale również warsztaty rozwoju kreatywności, zajęcia sensoplastyczne, Teatr Emocji, czy warsztaty związane z rozwojem poczucia własnej wartości, współpracy i komunikacji w grupie.

Zadbaj o harmonijny rozwój swoich podopiecznych ze Szkołą TUS!

Przygotujemy warsztaty psychoedukacyjne indywidualnie dla Twojej grupy!

Powiedz nam, jaki obszar związany z psychologią i rozwojem umiejętności Cię interesuje. Przygotujemy indywidualną ofertę dla Twojej grupy. Realizacja proponowanych warsztatów może odbyć się w Waszej placówce edukacyjnej, ale również w Fundacji Terapeutycznej (Ursynów).

Skontaktuj się z naszym biurem, aby otrzymać indywidualną ofertę szkolenia dla Twojego zespołu. Wspólnie odpowiemy na Wasze potrzeby, poszerzymy umiejętności, wiedzę i kompetencje.