Szkoła TUS

Razem łatwiej!

Od 10 lat nasi doświadczeni praktycy: diagności, terapeuci oraz specjaliści niosą pomoc dzieciom i dorosłym z autyzmem oraz ich rodzinom.

Nasze szkolenia kierujemy do specjalistów, psychologów, pedagogów oraz do wszystkich osób zainteresowanych rozwijaniem własnych kompetencji i zainteresowań. Dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem pragniemy upowszechniać dobrą praktykę terapeutyczną oraz propagować najwyższe światowe standardy diagnostyczne i kliniczne.

Wiemy czego potrzebujesz!

Nasi specjaliści są ekspertami w dziedzinach związanych z psychologią, psychoterapią, socjologią, czy edukacją. Z powodzeniem i dużą efektywnością prowadzimy szkolenia dla placówek edukacyjnych, ale również małych i dużych firm dbających o rozwój swojego zespołu. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry pozwala nam dostosować program kursów i szkoleń do potrzeb Twojego Zespołu!

To miejsce dla Ciebie i Twojego Zespołu!

Zaczynajmy!

Skontaktuj się z naszym biurem, aby otrzymać indywidualną ofertę szkolenia dla Twojego zespołu. Wspólnie odpowiemy na Wasze potrzeby, poszerzymy umiejętności, wiedzę i kompetencje.

TUS to więcej niż wiedza!