Dla edukacji

Razem łatwiej!

Od 10 lat nasi doświadczeni praktycy: diagności, terapeuci oraz specjaliści niosą pomoc dzieciom i dorosłym z autyzmem oraz ich rodzinom.

Nasze szkolenia kierujemy do specjalistów, psychologów, pedagogów oraz do wszystkich osób zainteresowanych rozwijaniem własnych kompetencji i zainteresowań. Dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem pragniemy upowszechniać dobrą praktykę terapeutyczną oraz propagować najwyższe światowe standardy diagnostyczne i kliniczne.

Wiemy czego potrzebujesz!

Nasi specjaliści są ekspertami w dziedzinach związanych z psychologią, psychoterapią, socjologią, czy edukacją. Z powodzeniem i dużą efektywnością prowadzimy szkolenia dla placówek edukacyjnych, ale również małych i dużych firm dbających o rozwój swojego zespołu. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry pozwala nam dostosować program kursów i szkoleń do potrzeb Twojego Zespołu!

To miejsce dla Ciebie i Twojego Zespołu!
Mamy doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla oświaty!

Dzięki realizacji programu „Wsparcie dla oświaty” w Fundacji Terapeutycznej nasz zespół ma wieloobszarowe doświadczenie związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem szkoleń dla nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zrealizowaliśmy już szkolenia o tematyce takiej jak:

• Dziecko z Ukrainy w polskiej szkole – jak udzielić mu wsparcia?
  • Dziecko po próbie samobójczej – jak udzielić mu pomocy?
  • Normy i zachowania pozanormatywne w danym wieku rozwojowym dziecka.
  • Agresja w stosunku do rówieśników i dorosłych – jak jej przeciwdziałać?
  • Przemoc, skrajne ubóstwo, brak opieki i wsparcia – jak wspierać dziecko w trudnej sytuacji domowej?
  • Zaburzenia depresyjne i lękowe u dzieci – jak je rozpoznawać i udzielić wsparcia?

Skontaktuj się z naszym biurem, aby otrzymać indywidualną ofertę szkolenia dla Twojego zespołu. Wspólnie odpowiemy na Wasze potrzeby, poszerzymy umiejętności, wiedzę i kompetencje.