Dla studenta

Społeczność

Nasza Społeczność to nie tylko grupa studentów – to specjaliści, instytucje edukacyjne, ośrodki psychologii i psychoterapii, które wspierają się nawzajem, inspirują do samorozwoju i oferują współprace. Niezależnie od tego, czy jesteś nowym studentem czy doświadczonym specjalistą, zawsze znajdziesz tu miejsce dla siebie.

Społeczność

Nasza społeczność to grupa na portalu społecznościowym Facebook, do której możesz dołączyć, aby na bieżąco obserwować nowe oferty staży, praktyk, szkoleń, czy kursów związanych z psychologią i psychoterapią.

Nazwa grupy: Psychologia, staże, praktyki, superwizje, szkolenia.
Co możesz znaleźć w naszej społeczności?
  • Wsparcie: Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć możliwość realizacji stażu/praktyki, czy po prostu chcesz znaleźć możliwość samorozwoju w postaci szkoleń, webinarów, współpracy, zawsze jesteśmy tutaj, by Cię wesprzeć.
  • Wydarzenia: W społeczności znajdziesz różnorodne wydarzenia, od szkoleń po konferencje i warsztaty. Znajdziesz tu zawsze coś interesującego dla siebie.
  • Możliwości rozwoju: Nasza społeczność oferuje wiele możliwości do nauki i rozwoju. Znajdziesz tu osoby, które pomogą Ci rozwijać umiejętności, którymi się interesujesz lub odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.