Zostań trenerem TZA ze Szkołą TUS!

Certyfikacja TZA

Szkolenie certyfikujące trener TZA

Od 10 lat nasi doświadczeni praktycy: diagności, terapeuci oraz specjaliści niosą pomoc dzieciom i dorosłym z autyzmem oraz z ich rodzinom.

Nasze szkolenia kierujemy do specjalistów, psychologów, pedagogów oraz do wszystkich osób zainteresowanych rozwijaniem własnych kompetencji i zainteresowań. Dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem pragniemy upowszechniać dobrą praktykę terapeutyczną oraz propagować najwyższe światowe standardy diagnostyczne i kliniczne.

PROGRAM SZKOLENIA

Po ukończeniu kursu, uczestnik starający się o certyfikat zobowiązuje się do przeprowadzenia co najmniej 30 godzin treningu z agresywną młodzieżą (w tym 15 godzin jako pierwszy trener). Uczestnik certyfikacji samodzielnie organizuję praktykę w porozumieniu z wykładowcą certyfikacji TZA. Uczestnik  po przedstawieniu zaświadczenia o prowadzeniu zajęć otrzymuje Certyfikat Trenera Grupowego Treningu Zastępowania Zachowań Agresywnych. Szkolenie na Trenera Treningu Zastępowania Zachowań Agresywnych składa się z:

• 30h wykładów
  • 30h praktyki własnej

Szkolenie na Trenera TZA trwa ok. 4 miesięcy. Szkolenie można realizować jednocześnie z certyfikacją Trenera TUS!

Część teoretyczna:

Wykład 1
Podstawy profilaktyki zachowań agresywnych (wdrożenie programu TZA programu w instytucjach oświatowych i penitencjarnych, kompetencje trenera)

Wykład 2
Trening Umiejętności Prospołecznych

Wykład 3
Trening Kontroli Złości

Wykład 4
Trening Wnioskowania Moralnego

SUPERWIZJA STACJONARNA
Superwizja i przygotowanie do egzaminu stacjonarnego

Zgłoszenie

1. Wypełnij formularz u dołu strony jeżeli chcesz rozbić płatność na raty, następnie wpłać zaliczkę na poczet miejsca w grupie.

2. Dokonaj zakupu całego szkolenia korzystając z przycisku „KUP TERAZ”

3. Jeżeli Twoje szkolenie będzie opłacane przez podmiot zewnętrzny, wypełnij formularz uwzględniając tę informację i poczekaj na kontakt.

UWAGA ! Gwarancją zapisu na listę jest wpłata całości kwoty lub zaliczki w wysokości 400 zł

Fundacja Terapeutyczna
Nugat 3
nr konta: 09 2530 0008 2060 1070 1224 0001